SAMINA systém na spaní

Více než pouhý součet jednotlivých částí

Vysoce flexibilní lamelový rošt SAMINA poskytuje základ pro všechny zdravotně ortopedické požadavky pro anatomicky správné ležení a spánek. V kombinaci s matrací z přírodního kaučuku s bodovou elasticitou a podložkou z ovčí vlny se v každé poloze dosáhne během spánku správné opory a polohy páteře. Lidskému tělu perfektně přizpůsobený systém na spaní SAMINA slouží na relaxaci zad a prevenci před bolestmi zad.
 

SAMINA - systém na spaní

Ortopedický polštář

Ortopedický polštář je pro optimální regeneraci citlivé krční páteře velmi důležitý. Požadavky, které jsou kladeny na optimální polštář, se různí. Ve spolupráci s odborníky byla v SAMINA vytvořená generace polštářů,která splňuje různorodé požadavky.Klíčovými přednostmi jsou struktura, vlhkost, použité přírodní materiály jako i různé výplně z ovčí vlny,pšenice a prosa až po dřevěné hobliny.

Ortopedický polštář

Bio-aktivní deky

Na každou sezonu máte se SAMINA dekami (přikrývka 4 roční období) optimální klima lůžka. Deky jsou plněné a šité ručně a přešívané v určitých bodech. Takto se zabrání vzniku studených mostů. Povlak je ze 100% bavlny (nitě).

BIO aktivní deky

Klima reguluje podložka SAMINA ze střižní ovčí vlny

Podložka SAMINA tvoří vrchní část trojdílného systému na spaní SAMINA. Její výplň tvoří 100% organická střižní ovčí vlna, která kromě vysoké absorpční schopnosti má ideální samočisticí vlastnosti. Zamezením vlhkosti se odstraní jeden z hlavních zdrojů obživy prachových roztočů, které způsobují mnohé alergie. Suché teplo umožňuje klidný spánek a působí antirevmaticky. Obal je z čisté a pro pokožku příjemné bavlny. Ovčí rouno v podložce SAMINA se fixuje ručně, křížkovým stehem. Předejde se tak vzniku studených mostů a vzniká jedinečné postelové klima SAMINA.

Podložka SAMINA ze 100% ovčí vlny

Lokosana®

Lokosana ® přináší nové způsoby ochrany před elektromagnetickým znečištěním, na regeneraci a nabuzení organizmu přirozeným způsobem. Do vysoko kvalitní podložky z ovčí vlny, jsou v rámci patentovaného postupu, v bavlněnostříbrném tkanivu integrované speciálně, klinicky testované bio-magnety. Nutné spojení čistého stříbra se zemí je zabezpečené pomocí patentovaného a vyzkoušeného uzemnění (CE, SEV). Přičemž Lokosana ® pracuje zcela bez proudu. Zabalená do 100% přírodní bavlny působí Lokosana ® antistaticky a tak na lůžku zabezpečuje suché teplo.

LOKOSANA podložka

Matrace z přírodního kaučuku s vysokou bodovou elasticitou

Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje během spánku vysoký komfort. Konstrukce dvojitého lamelového roštu,stejně jako kombinace matrace SAMINA z přírodního kaučuku a podložky z ovčí vlny vytvářejí optimální oporu těla. Zároveň prostřednictvím konstrukce a použitých materiálů vzniká nejlepší možná kontrola klimatu. Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje díky své pórovité struktuře (vzdušné póry) optimální regulaci vlhkosti. Lehko se udržují (nízká hmotnost) a mají též dlouhou životnost a minimálně ztrácejí na výšce a tuhosti. Nanejvýš příznivě přispívají k postelové hygieně, protože regulují teplotu a vlhkost a působí antibakteriálně.

Matrace z přírodního kaučuku

Volně pružící lamelový rošt SAMINA

Patentovaný dizajn volně pružícího dvojitého lamelového roštu SAMINA, vytváří optimální oporu bederní páteře a současně poskytuje potřebné odlehčení meziobratlových destiček a svalů. Vzniká tak konstantní tlak mezi okraji a podložkou. Svalstvo se může v jakékoliv poloze během spánku úplně uvolnit a relaxovat. Předejde se tím také vzniku tlakových bodů, ztuhnutí svalů nebo poruchám krevního oběhu. Lamelový rošt SAMINA zabezpečuje stálé, oporné, tlumené a vyrovnávající interakce s konci spací plochy – bez ohledu na tělesnou hmotnost. Touto jedinečnou konstrukcí se absorbuje a vyváží každý pohyb těla. Proto je možné spolehlivě zabránit nesprávnému tvaru těla během spánku.

Volně pružící lamelový rošt SAMINA

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.