SAMINA 10 výhod

Spánek je největším zdrojem zdraví, relaxace, životní energie, výkonnosti a úspěchu. Rozhodnout se pro osobně nejideálnější systém na spaní, je tedy v zásadě velmi důležité. Ale jak se dají porovnat jednotlivé systémy na trhu, jak zjistíme na co máme při koupi skutečně dbát? Následující seznam vysvětluje výhody systému SAMINA zdravý spánek a objasňuje proč je SAMINA jedním z nejvíce komtetentních poskytovatelů pro Váš zdravý spánek. Protože přes 100.000 spokojených zákazníků na celém světě mluví samy za sebe.

1 důsledně všestranný systém

SAMINA spát zdravě koncept je založen na objevech moderní medicíny spánku a splňuje všechny požadavky spánkové medicíny a také ortopedické, klimatické, stavební a elektrobiologické, hygienické a materiální podmínky zdravého spánku.

2 Materiály a prohlášení

V systému na spaní SAMINA jsou všechny použité suroviny přírodní, neošetřené a ve výborné kvalitě: masivní, vysoce elastický jasan použitý na lamely volně pružícího roštu; 100% přírodní kaučuk s vysokým bodem elasticity na matrace; pravá přírodní prodyšná bavlna a 100% organická ovčí vlna bez škodlivých příměsí na podložky, přikrývky a polštáře.

3 Ručně vyrobené unikáty

Biologicky významné materiály a suroviny jsou zbytečné, pokud se během jejich zpracování používají zdraví škodlivé pomůcky nebo při strojovém zpracování znehodnotí množství hodnotných přírodních látek. V SAMINA se proto každý systém na spaní pečlivě zhotoví ručním způsobem, čímž se vlastně stane automaticky unikátem vynikající kvality. Navíc systémy na spaní SAMINA neobsahují kov, což je důležité pro udržení čistých, zdraví prospěšných polí (např. magnetického pole země).

4 Aktivní systém pro Váš zdravý spánek

Na rozdíl od většiny všech nabízených matrací a lůžkových systémů je SAMINA aktivním systémem na spaní, který na 100% splňuje všechny důležité faktory podstatné z ortopedického hlediska na polohy vleže: To znamená - bez ohledu na váhu, výšku a tvar těla - těžké partie těla jako jsou ramena a pánev, se mohou vnořit, přičemž krk a šíje jsou aktivně podpírány. Přirozený tvar páteře „S" lze udržet i během spánku, garantuje tak optimální odpočinek a regeneraci zad, páteře a svalů - účinek, který budete cítit již během zkušebního ležení na SAMINA produktech.

5 Vrstva za vrstvou vysokého komfortu spánku

Systém na spaní SAMINA přesvědčí harmonicky koordinovanými prvky: Dvoustranný, volně kmitající lamelový rošt vyrovnává jakýkoliv pohyb těla téměř okamžitě a podporuje hloubku spánku a jeho kvalitu. Vysoká bodová elasticita a optimální odrazová pružnost matrací ze 100% přírodního kaučuku zabraňuje vnímat tlak na pokožku a svaly a zaručuje nepřetržitý neomezený arteriální a venózní průtok krve. Podložka z ovčí vlny je naplněna 100% organickou ovčí vlnou a zaručuje suché a teplé klima postele.

6 Ortopedicky vhodné polštáře

Holisticky pojatý koncept SAMINA zdravý spánek je zakončen ortopedicky vhodnými polštáři. Již přes 20 let, v úzké spolupráci s ortopedy, specialisty na páteře a lékaři, SAMINA vyvíjí a vyrábí speciální ortopedické polštáře. Rozdíly ve velikosti a struktuře, jakož i použití vysoce kvalitních přírodních povrchových materiálů a výplně z ovčí vlny, pšenice a prosa, až po dřevěné hobliny z borovice limba, zaručují jejich optimální vlastnosti za účelem regenerace citlivé krční páteře.

7 Nekomplikované a individuální

Tak jako je propracovaný systém na spaní SAMINA ohledně funkce, tak se dá také nainstalovat téměř do každého rámu postele. Díky jeho volně pružící konstrukci nevyžaduje žádný pevný základ nebo vnitřní rámy. Pomocí montážního setu lze v několika jednoduchých krocích rychle a snadno nainstalovat do stávajícího nebo nového rámu postele.

8 Spát s Lokosana ® bez problémů

Elektromagnetická pole v místě odpočinku mohou narušit funkce lidského těla během spánku, což způsobí, že spánek nepřinese očekávané zotavení. Lokosana ® vyvinutá v SAMINA spolu s mezinárodně uznávanými odborníky je podložka na spaní se zapracovanými magnety a stříbrnými vlákny, které spánek chrání před elektrosmogem a patogenními zónami.

9 Kompetentní poradenství zdravého spánku

Spánek je složité téma, je totiž ovlivňován mnoha různorodými faktory , jejichž tajemství nebyla dosud zcela odhalena . V obchodech SAMINA a u distributorů SAMINA se proto klade velký důraz na komplexní a osobní poradenství. Během tohoto bezplatného poradenství se zohlední všechny individuální potřeby a danosti, ale také všechny nové poznatky z výzkumu spánku a spánkové medicíny. 20tileté zkušenosti společnosti SAMINA ohledně zdravého bioenergetického spánku (Bioenergetischen Schlaf ®) je rozhodující výhodou pro každého zákazníka.

10 Krátká cesta k systému na spaní SAMINA

Dodací lhůta několika dní pro standardní velikosti a maximálně do dvou týdnů pro speciální velikosti, dělá ze SAMINA dodavatele na světové úrovni. Celosvětově rozšiřující se síť obchodů - s prodejnami s prvotřídní polohou, příjemnou atmosférou a vynikajícím technickým poradenstvím - za účelem rychlého a bezproblémového získání informací na téma "zdravého spánku" v SAMINA. Současně existuje velká partnerská síť vybraných tesařů a truhlářů, kteří přesvědčují svými odbornými znalostmi.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
12 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.