SAMINA systém na spaní - postele, matrace

SAMINA - systém na spaní

SAMINA systém na spaní - Více než pouhý součet jednotlivých částí

Vysoce flexibilní lamelový rošt SAMINA poskytuje základ pro všechny zdravotně ortopedické požadavky pro anatomicky správné ležení a spánek. V kombinaci s matrací z přírodního kaučuku s bodovou elasticitou a podložkou z ovčí vlny se v každé poloze dosáhne během spánku správné opory a polohy páteře. Lidskému tělu perfektně přizpůsobený systém na spaní SAMINA slouží na relaxaci zad a prevenci před bolestmi zad:

SAMINA systém na spaní

Orthopädische Kissen Bio-aktive Zudecken Klimaaktive Schafschurwolle Punktelastische Naturkautschukmatratze Freischwingender Lamellenrost

 
 

Volně pružící lamelový rošt SAMINA

Patentovaný dizajn volně pružícího dvojitého lamelového roštu SAMINA, vytváří optimální oporu bederní páteře a současně poskytuje potřebné odlehčení meziobratlových destiček a svalů. Vzniká tak konstantní tlak mezi okraji a podložkou. Svalstvo se může v jakékoliv poloze během spánku úplně uvolnit a relaxovat. Předejde se tím také vzniku tlakových bodů, ztuhnutí svalů nebo poruchám krevního oběhu. Lamelový rošt SAMINA zabezpečuje stálé, oporné, tlumené a vyrovnávající interakce s konci spací plochy – bez ohledu na tělesnou hmotnost. Touto jedinečnou konstrukcí se absorbuje a vyváží každý pohyb těla. Proto je možné spolehlivě zabránit nesprávnému tvaru těla během spánku.

Matrace z přírodního kaučuku s vysokou bodovou elasticitou

Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje během spánku vysoký komfort. Konstrukce dvojitého lamelového roštu,stejně jako kombinace matrace SAMINA z přírodního kaučuku a podložky z ovčí vlny vytvářejí optimální oporu těla. Zároveň prostřednictvím konstrukce a použitých materiálů vzniká nejlepší možná kontrola klimatu. Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje díky své pórovité struktuře (vzdušné póry) optimální regulaci vlhkosti. Lehko se udržují (nízká hmotnost) a mají též dlouhou životnost a minimálně ztrácejí na výšce a tuhosti. Nanejvýš příznivě přispívají k postelové hygieně, protože regulují teplotu a vlhkost a působí antibakteriálně.

Klima reguluje podložka SAMINA ze střižní ovčí vlny

Podložka SAMINA tvoří vrchní část trojdílného systému na spaní SAMINA. Její výplň tvoří 100% organická střižní ovčí vlna, která kromě vysoké absorpční schopnosti má ideální samočisticí vlastnosti. Zamezením vlhkosti se odstraní jeden z hlavních zdrojů obživy prachových roztočů, které způsobují mnohé alergie. Suché teplo umožňuje klidný spánek a působí antirevmaticky. Obal je z čisté a pro pokožku příjemné bavlny. Ovčí rouno v podložce SAMINA se fixuje ručně, křížkovým stehem. Předejde se tak vzniku studených mostů a vzniká jedinečné postelové klima SAMINA.

Hlavně lidé s bolestmi zad a páteře, těží z komplexního pojetí zdravého spánku SAMINA a z konzultací u SAMINA. To je důvod, proč SAMINA už dlouhé roky doporučují ortopedi,fyzioterapeuti a lékaři.

Vyžádejte si v SAMINA další bezplatné informace nebo se informujte více o koncepte zdravého spánku SAMINA na newsletter od Günthera W. Amann Jennsona.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.