Reference / Ohlasy zákazníků

 


Michaela a Pavel Kohoutovi (Praha)

"Komplet zdravého spaní od Saminy jsme zakoupili před půl rokem a nyní můžeme s jistotou říci, že není lepšiho spánku. Manžel trpěl bolestmi hlavy od krční páteře, ale od té doby co máme Saminu, tak bolesti ustoupily. Sama za sebe také vidím benefit v podložce z ovčí vlny, díky které se okamžitě zahřeji a netrpím studenýma nohama. Určitě zvažujeme dokoupení polštářů a přikrývek. Saminu můžeme vřele doporučit každému, protože investice do zdravého a kvalitního spánku se určitě vyplatí. Jsme moooc spokojení."


Markéta Zimová (Praha)

Děkuji za individuální přístup při výběru polštáře, který jsem si objednala a zakoupila u firmy Samina. Polštář splňuje vynikající kvalitu a požadavky z hlediska fyziologického. Jsem velmi spokojena.


Jindřich Kaliba (Praha)

"Po cca. měsíčním spání na postelovém systému Samina musím konstatovat, že je skvělý. V kombinaci s vlněnými přikrývkami a polštáři Samina je to dokonalé. Už od večera se člověk do postele těší a rána jsou zcela bez bolestí zad."


Zdeněk Dutý (Praha)

''Po mnoho letech jsem se ráno cítil opravdu odpočatý a bez bolestí zad. Jsem moc rád, že jsem povídání o suchém teple a funkci ovčí vlny vlvyslechl.:) A propos spánek na podložce z ovčí vlny + pod dekami z ovčí vlny, opravdu nemá chybu. Velmi, velmi spokojený zákazník.'' Z.D.

p.s. Výborný tip na vánoční dárek


Jiří Brožek (Praha) student ČVUT

''Ačkoliv jsem nikdy problémy se spáním neměl, na posteli od Saminy se mi nyní spí mnohem lépe. Krásně cítím, jak se postel vytvaruje podle mých zad dle potřeby. Ráno je znát, jak je tělo odpočaté a uvolněné a jsem svěží do dalšího dne. Všem vřele doporučuji!''


Marie Sládková (Praha)

"Již jeden rok spíme s manželem na kompletu zdravého spání od firmy Samina Praha. Konečně jsme se dočkali klidného spánku a perfektní kondice po probuzení. Bolesti zad jsou ty tam. Všem Vám můžu jen a jen doporučit investici do zdravějšího spaní, které potřebujeme všichni bez rozdílu"


Manželé Kučerovi (oba umí překládat na bruslích jen doprava, nicméně on skvěle recituje a ona je dokonalý posluchač)

"Ne nadarmo se říká, jak si kdo ustele, tak si i lehne. Pokud budete uléhat do postele SAMINA, tak se stlaním zdržovat nemusíte, protože i bez toho poznáte spánek, při kterém si opravdu odpočinete."


Kateřina Maršounová (Praha)

"Chtěla bych vyjádřit poděkování za prodej podložky Lokosana, kterou jsem zakoupila pro svého patnáctiletého syna. Od narození má problémy se spaním a protože aktivně sportuje- hraje lední hokej- spánek je pro jeho regeneraci samozřejmě nejdůležitější. Od září používá Lokosanu a jeho noci jsou klidné, bez cestování po bytě. Lokosanu budu všem vřele doporučovat."


Tomáš Kucharčík (Mistr světa v ledním hokeji 1999)

"Bolestivé problémy s bederní páteří zcela vymizely, díky ortopedii, kterou má postelový systém Samina." "Více ranní energie mi přináší spánek na Lokosaně v kombinaci s přikrývkou a podložkou z ovčí vlny, které vytváří velmi příjemné, suché a teplé klima."


Leoš Čermák (HC Kometa Brno)
"Spánek mám mnohem výživnější a jsem ráno stokrát víc odpočátý a plný energie, i když třeba spím i kratší dobu. Prostě se to vůbec neda srovnávat, ten pozitivní rozdíl je obrovský, až se divím, že to takhle funguje!!! Mám větší chuť a vitalitu do všeho! Začal jsem si i víc přidávat v tréninku. Tělo víc prostě snese! Největší problém u mě byl usnout po zapase, teď se mi i po zápase usíná mnohem lépe. Největší podíl na tom přisuzuji právě Samině a Lokosaně."


Robert Schnabel (Nashville Predators, NHL 2001-04)

''Při vleklých problémech s ploténkou v oblasti bederní páteře, jsem hledal mnoho řešení."Samina postelový systém byl pro mne jasnou volbou."Doporučuji."

Jakub Klepiš (hokejový mistr světa 2010)

''Na postelový systém SAMINA nedám dopustit''

''Nechci se přepínat, proto se vždy těším, až na SAMINĚ budu usínat:)"

Lukáš Pospíšil (jednatel společnosti seefood a the sushi bar)

''Systém SAMINA mě oslovil svým komplexním a zcela přírodním a logickým řešením spánkové problematiky, která na mě konečně funguje.''


Richard a Světlana Březinovi (Praha)

''SAMINU jsme si pořizovali, protože nás začínaly omezovat při sportu, ale i v práci problémy s páteří. Jako správný Čech jsem v žádné zázraky nevěřil. Proto jsem nýní překvapen tím, že některé věci opravdu fungují. Oba si pochvalujeme jak kvalitu spánku, tak sportovní výkony neomezované zablokovanou páteří.(...no někde to ještě občas píchne, ale už né jako dřív)''


JuDr.Ivan a Martina Roubalovi (Jílové u Prahy)
''Ráda bych vyjádřila svoji maximální spokojenost se systémem SAMINA. Podle mého, opravdu splňuje ortopedické funkce. Osobně bych navíc vyzdvihla velmi příjemné suché teplo. Moc Vám děkuji''.

Bc. Josef Hovorka (student Univerzita Karlova v Praze)
"Již jen po použití polštáře SAMINA se po několika dnech stáva spánek něčím, co dodává tělu přirozenou energii po celý den, ať už pro studium nebo pro sport. Obzvláště si vážím toho, že se jedná o přírodní materiály, díky kterým se stává spánek ještě kvalitnějším. Produkty SAMINA představují skutečné spojení mezi tělem a duší dle antického ideálu kalokagathiá: Kalos znamená ''krásný'', Agathos  ''dobrý'' (z řečtiny)''

Klára Hanzalíková(Praha)
"Polštář „hirse“ považuji po vyzkoušení mnoha jiných tvarů a náplní za dokonalý. Tvoří pevnou a zároveň tvarovatelnou podložku hlavy, nezůstává při případném zpocení stejně jako podložka a deka nepříjemně vlhký."

"Samina zajistí skutečně příjemně teplý a suchý komfort."


Radek Duda (HC Bílí Tygři Liberec)
"Díky SAMINĚ je teď můj spánek mnohem vydatnější a ráno se cítím velmi uvolněně, bez bolestí zad a plný energie¬“ „SAMINU můžu jen doporučit."


Renata Brožková(Praha)
"Zatím jsem vyzkoušela pouze polštář Samina(Bijoue) a jsem s ním spokojená. Výrobek splnil moje očekávání a leží se mi na něm velmi pohodlně, po noci mě nic nebolí. Děkuji za doporučení."


Miloslav Hořava (profesionální hráč ledního hokeje)
"Se systémem SAMINA se ráno budím odpočinutý a připravený na fyzickou zátěž při tréninku a při zápase."


Lukáš Hronek (hokejový brankář)
"Při spánku na SAMINA systému s podložkou LOKOSANA je můj spánek vydatnější. Ráno se cítím odpočinutý. Velmi příjemné je suché teplo díky ovčí vlně použité v podložce, polštáři a přikrývce."


Ing. Jindřich Barák (spolumajitel HC Slavia Praha)
"SAMINA postele splnily moje očekávání. Od první noci se cítím výborně, přestala mě bolet záda a mnohem lépe se mi vstává."


Jitka a Pavel Spanilí (Praha)
"Postelové systémy společnosti SAMINA jsou podle nás naprosto ojedinělé co do nabízené kvality, komfortu a pozitivního působení na zdravý spánek. Vřele je doporučujeme."


Ing. Bruno Kudrna (ragbyový internacionál)
"Po mé poměrně dlouhé sportovní kariéře, kde jsem se věnoval sportu ne zrovna něžnému k tělesné schránce - ragby, se začaly objevovat neduhy, které postupem času bylo třeba řešit. Šlo nejen o problémy s velkými klouby, ale samozřejmě i problémy s bolestmi zad a krční páteře. Proto jsem začal hledat možnosti jak tyto problémy řešit, pokud možno tou nejjednodušší cestou. Jedna z takových cest bylo i řešení polohy při spánku. Všichni víme, že tato činnost je v životě lidském velmi významná a zabírá poměrně značnou jeho část. Po delším hledání a následném doporučení přátel, jsem zvolil systém SAMINA, který používám již několik měsíců a musím přiznat, že některé neduhy odešly úplně a jiné se výrazně zlepšily. Vzhledem k tomu, že jsem spojil příjemné s užitečným mohu tento systém vřele doporučit všem, kteří mají podobné potíže. Výsledek je skutečně signifikantní."


Rodina Reich, Widnau | Švýcarsko
"Postele SAMINA splnily naše očekávání."


G. Schöch, Göfis | Rakousko
"V posteli SAMINA spíme výborně nejen my, ale i naše děti."


Rodina Moser, Nenzing | Rakousko
"I po nejkrásnější dovolené se těšíme domů, protože tam spíme na SAMINA."


K. Fischer, Bern | Švýcarsko
"Moje problémy se zády se zlepšily do té míry, že mohu opět normálně pracovat."


F. Lässer, Schaan | Lichtenštejnsko
"Jako pacient na dialýze pociťuji systém na spaní SAMINA jako velmi užitečný a podporující."


L. Koridon, fyzioterapeutka Feldkirch | Rakousko
"100% regenerace páteře a těla po denní zátěži - právě na, resp. V, posteli SAMINA - totální odpočinek."


J. Bodenmüller, Feldkirch | Rakousko
"Začalo to polštářem SAMINA. Dnes si neumím zdravý spánek bez SAMINA představit."


M. Meyer | Švýcarsko
"Vstoupil jsem do jiné kultury spaní. - Od první noci se cítím celkově dobře a uvolněně. Se systémem SAMINA jsem opravdu velmi spokojen."


Philine Bleisch, Berlín | Německo
"Během prvních nocí jsem ještě nepociťoval žádné změny, ale už za 8 týdnů se mi vrátila moje chybějící ranní pohyblivost." (Zvukové masáže: www.philinebleisch.de)


Alfons Duelli, Horné Sasko | Rakousko
"SAMINA postele splnily naše očekávání. S lůžkem a několika cviky jsem již přes rok bez bolestí."


Susanne Hatzmann, Lech | Rakousko
"Po dvou operacích meziobratlových plotének jsem se rozhodla koupit systém na spaní SAMINA. Poradenství bylo vynikající. Můj muž i já, si již neumíme představit dobrý a vydatný spánek bez SAMINA. Mým zádům se již daří mnohem lépe a můj muž dostal své problémy s rameny pod kontrolu. Nelitujeme ani jedno euro, které jsme zaplatili za tuto postel.“