Materiály

Materiály

Přírodní materiály používané u SAMINA mají pozitivní vliv na zotavení a kvalitu spánku. Na mnohé se bere ohled již při získávání cenných surovin, tak se jen nejkvalitnější materiál nakonec požije na výrobu produktů SAMINA.

Bavlna s kvalitou příze a organická ovčí vlna

Bavlna s kvalitou příze a organická ovčí vlna
Materiál, z kterého jsou vyrobené sny -zde v SAMINA – je z čistě z přírodní prodyšné bavln,plněné 100% organickou střižnou ovčí vlnou, získanou z ovcí žijících volně v přírodě, v údolí řeky Lech (Allgäu).Jen pokud jsou chované ve zcela přirozeném prostředí, rozvíjí střižná ovčí vlna svoji výjimečnou schopnost, absorbovat 30% vlhkosti ze svojí hmotnosti. SAMINA střižní ovčí vlna se proto pere jen velmi jemně a zpracovává se do rouna dříve, než se plní do bavlněných obalů , vyrobených z bavlněné příze. V zimě hřejivé a v létě chladivé- SAMINA potahy z ovčí vlny,přikrývky a polštáře, zabezpečují zcela přirozené, harmonické, suché a teplé klima lůžka.

Přírodní jasan

Přírodní jasan
Jedinečná pružnost neošetřených lamel z jasanu, stejně jako přirozená pružnost kaučuku, jsou rozhodujícími faktory pro dosažení ortopedického odlehčení těla a současně jeho opory během spánku.Středobodem je volně položený lamelový rošt.Jasan má schopnost ukládat energii slunce,a to je dalším příspěvkem pro vitalitu spánku.

 

Přírodní kaučuk Přírodní kaučuk
100% kvalitní matrace z přírodního kaučuku a vysokou bodovou elasticitou , přinášejí ortopedický efekt lamelových roštů a zaručují vysokou kvalitu spánku. Přírodní kaučuk je „inteligentní materiál" s vysokou bodovou elasticitou, je trvanlivý a dá se likvidovat ekologickým způsobem.

SAMINA tak využívá všechny aspekty přírodní inteligence.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
11 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.