Lokosana

Lokosana® podložka z ovčí vlny se zapracovanými stříbrnými nitěmi a bio-magnety chrání před škodlivým zářením polí v místě odpočinku.

Všechny životní procesy jsou založené na elektrických procesech. Jen tyto jemné bio-proudy kmitají harmonicky s poli nacházejícími se v přírodě, a potom aj tělesné systémy fungují perfektně. Věda vsoučasnosti potvrzuje, že především přirozené neporušené elektromagnetické pole, je zásadní pro správný bio-rytmus člověka (spánek-vědomí). Lokosana ® princip (Lokos = Krajina, sana = zdraví se zakládá na těchto poznatcích a podporuje tělo svou biologicky významnou rezonanční frekvencí 8,41 Hz. Dalším příspěvkem jsou specifické a klinicky testované bio-magnety, které jsou zapracované do Lokosana ® vlněné podložky. To vše podporuje zdravý, bezproblémový bio-energeticky hodnotný spánek. Získáte tak důležitý základ pro zlepšení zdraví, větší vitalitu a úspěch. Stále více vědců, biologů, lékařů a odborníků zoblasti radiační hygieny potvrzuje souvislost mezi elektromagnetickým znečištěním a poruchami funkcí zdraví a spánku. To je způsobeno tím, že elektromagnetické znečištění a jiné brzdí tvorbu hormonu melatoninu, důležitého pro kontrolu, imunitu a spánek organizmu. Téměř 100% všech lůžek je zatížených technicky vytvořenými poli, vibracemi a radiací. Působením těchto umělých energetických polí se mění energetický stav v elektricky vodivých řídících obvodech těla (EEG a EKG), až po jednotlivé buňky. Hlavně vnoci, kdy lidské těla včetně nervového, imunitního, endokrinního a kardiovaskulárního systému, obzvlášť citlivě reaguje na tyto environmentální vlivy, může dojít k sérii zdravotních problémů. Jako například zaspávání a přerušovaný spánek, únava, nervozita, bolesti hlavy, deprese, kardiovaskulární poruchy, vegetativní dystonie, a mnohé příznaky stresu.

Lokosana ® přináší nové způsoby ochrany před elektromagnetickým znečištěním, na regeneraci a nabuzení organizmu přirozeným způsobem. Do vysoko kvalitní podložky z ovčí vlny, jsou v rámci patentovaného postupu, v bavlněnostříbrném tkanivu integrované speciálně, klinicky testované bio-magnety. Nutné spojení čistého stříbra se zemí je zabezpečené pomocí patentovaného a vyzkoušeného uzemnění (CE, SEV). Přičemž Lokosana ® pracuje zcela bez proudu. Zabalená do 100% přírodní bavlny působí Lokosana ® antistaticky a tak na lůžku zabezpečuje suché teplo.

Požadavky na moderního člověka neustále rostou. Na záření závislé novodobé technologie přinášejí dramatické změny v jeho práci a ohrožují spánek a zdraví. Přibližně jednu třetinu našeho života strávíme na biologicky nejvýznamnějším místě, a to na lůžku. Udělejte zmísta vašeho odpočinku místo síly a uzdravující terapie. S Lokosana® si pro Váš spánek vytvoříte nejlepší a nerušené podmínky! V každém případě to pomůže během spánku výtečně relaxovat a dobít "baterie" novou energií.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.